Co roku Honor wprowadza na rynek numerowaną serię X. Jednak wiele wskazuje na to, że w tym roku zobaczymy jej przedstawiciela znacznie wcześniej niż zwykle. Honor 9X został właśnie certyfikowany przez China Compulsory Certificate, co zazwyczaj oznacza rychłą premierę smartfona. Lista została ponownie umieszczona na Twitterze i ujawnia tylko jedną informację. Mianowicie Honor 9X zostanie dostarczony w zestawie z ładowarką o mocy 10 W.

Premiera Honor 9X nadejdzie szybciej niż się spodziewaliśmy

Seria Honor-X zwykle ma swoją premierę w październiku. Jak widać, firmie bardzo zależy na czasie. Możliwe, że wiąże się to z 90-dniowym okresem wstrzymującym blokadę, która jest nałożona na producenta. Według plotek smartfon zostanie wyposażony w układ Kirin 710, który będzie wspierany przez 6 GB pamięci operacyjnej. Za zdjęcia ma odpowiadać aparat 48 Mpix, który podobnie jak w przypadku innych konstrukcji tego typu będzie robił zdjęcia z realną rozdzielczością 12 Mpix. Jeśli zaś chodzi o baterię, to smartfon zostanie wyposażony w przyzwoitej pojemności akumulator 3750 mAh.

Zobacz też: Lenovo podkreśla swoje pochodzenie, czyli patriotyzm w social mediach

Honor 9X zapowiada się więc na naprawdę dobrze wyposażonego smartfona ze średniej półki cenowej. Niestety, wciąż nie znamy jego ceny. Śmiało jednak możemy założyć, że ta będzie oscylowała w podobnych granicach jak w przypadku Honora 8X. Jeśli premiera będzie miała miejsce niedługo, to urządzenie będzie wspierało usługi Google takie jak Sklep Google, nawet jeśli blokada wobec Huaweia wejdzie w życie.

Zapraszamy na Forum Honor.

Źródło: GSMarena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.