htc-puccini

 

Premiera kolejnego tabletu ze stajni HTC na pewno będzie opóźniona. Jeszcze w przyszłym miesiącu miał się ukazać nowy produkt o nazwie Puccini, o którym pisaliśmy na początku tygodnia w artykule Tablet HTC Puccini z procesorem 1,5 GHz i systemem Honeycomb?. Dwurdzeniowy, 10-calowy tablet z najnowszym Honeycombem miał trafić w gusta nawet najbardziej wymagających, niestety nim trafi na sklepowe półki minie jeszcze kilka miesięcy.

Chiński Commercial Times donosi o sporym opóźnieniu. Portal przyczyn takiej sytuacji dopatruje się w problemach z dostarczeniem odpowiedniej ilości podzespołów urządzenia. Ostatnie doniesienia na temat zdecydowanej większości kłopotów z dostawami komponentów do pozostałych przedsiębiorstw brzmią podobnie, zapotrzebowanie na wszelkie nowinki techniczne jest ogromne i firmy zmuszone są podejmować decyzje dotyczące priorytetów produkcji.

Co więcej, HTC chce zmniejszyć ilość tabletów, które w tym roku zjadą z linii produkcyjnych tej firmy. Gazeta Technologie zauważa, że dobra sprzedaż iPadów Apple oraz wysokie oczekiwania wobec konkurencji na rynku tabletów Android będą przyczyniać się do coraz częstszych i drastyczniejszych ruchów wśród znanych producentów.

źródło: Gazeta Technologie

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adrian Todorczuk