Samsung przypomina jak używać Galaxy Note 3

Kacper Bąk Newsy 15-02-2014

samsung galaxy note 3 10

 

Samsung Galaxy Note 3 dość nieoczekiwanie stał się najważniejszym smartfonem produkowanym przez koreańskiego producenta w tym roku. Słaba sprzedaż flagowego S4 oraz ciepłe przyjęcie phabletu sprawiły, że w tym momencie to większy z braci został tym najbardziej rozpoznawalnym.

Jak się okazuje, Note 3, wyposażony w multum funkcji charakterystycznych tylko dla niego, jest wykorzystywany przez większość użytkowników jak zwykły smartfon. Dla Samsunga jest to szkodliwe zjawisko, ponieważ ogranicza przywiązanie do ekosystemu. Z tego właśnie powodu światło dzienne ujrzało osiem nowych, krótkich filmików przybliżających najciekawsze, niedostępne u konkurencji funkcje. Jeżeli jesteście zainteresowani co przygotował Samsung, to playlista dostępna jest poniżej:

Gigant z Suwonu znany jest z dodawania do swoich nakładek na Androida wielu efektownych funkcji, jednak często brakuje im zastosowania w życiu codziennym. Sam, jako użytkownik Note 3, mimo, że ze smartfonem praktycznie wcale się nie rozstaję to S Pena wyjmuję sporadycznie. Nie pamiętam też kiedy ostatnio użyłem Okna rysika czy Notatki z akcji. Wam zdarza się to częściej?

 

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x