Sony Xperia Sirius obok swojego poprzednika w postaci Xperii Z1

Newsy

sony xperia z1 sirius

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Według wszelkich źródeł, Sony bardzo pragnie, aby ich modele nie zostały ujawniane światu przed właściwą premierą. Tym samym poznaliśmy już z niemalże każdej strony następcę, a właściwie odświeżenie Xperii Z1 w postaci Siriusa. Teraz nie pozostaje nam nic innego jak ujawniać drobne, mniej istotne szczegóły.

 

Tym razem mamy możliwość porównania wymiarów Siriusa na tle swojego poprzednika, czyli Xperii Z1. Nadchodzący flagowy model Sony ma posiadać wyświetlacz powiększony o 0,2-cala wyświetlacz w stosunku do Z1’ki:

 

sony xperia z1 z sirius

 

Sirius jest minimalnie większy, ale związane to jest właśnie z najprawdopodobniej powiększonym rozmiarem wyświetlacza, który ma w tym flagowym modelu mierzyć 5,2-cala. Zgodnie ze wcześniejszymi plotkami, Sony ma zamiar zredukować wielkość ramek w okół wyświetlacza, ale jedno jest pewne, do LG Japończykom jeszcze daleko, a można to zauważyć po tym, że model G2 z identyczną przekątną ekranu, co Sirius, jest wymiarowo mniejszy od Xperii Z1. Wniosek z tego jest prosty – Sony być może zmniejszy ramki w okół wyświetlacza, ale do konkurencji jeszcze kilka milimetrów brakuje.

 

Lekko odświeżony flagowy model Sony z pewnością nie będzie rewolucyjnym urządzeniem w portfolio firmy. Jednak być może Japończycy mają w zanadrzu asa w rękawie, który jeszcze nie trafił do Internetu. Przekonamy się o tym najprawdopodobniej na targach Mobile World Congres.

 

 

źródło: PhoneArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x