Funkcje Nubia Red Magic 3S

Czy smartfon z wentylatorem może być wytrzymały? Oto test Nubii Red Magic 3

1 minuta czytania
Komentarze

Rynek smartfonów dla graczy stale się rozwija i stale pojawiają się pytania, w co wyjątkowego można na nich grać? Producenci dają sprzęt, ale jeszcze deweloperzy nie są chętni do tworzenia wyjątkowych produkcji, które nie będą tylko grami na komórkę. To pozostaje w formie życzenia, a tymczasem skupmy się na rzeczywistości. Jednym z najnowszych, a zarazem najciekawszych modeli tego gatunku jest Nubia Red Magic 3, która dostępna jest również w Polsce. Co ją wyróżnia między innymi wentylator. Jak wpływa on na wytrzymałość obudowy? Przekonajmy się.

Nubia Red Magic 3 sprawdzona pod kątem wytrzymałości

Efekt jest zadowalający. Nubia Red Magic 3 być może nie zostanie liderem mobilnego rynku pod względem sztywności konstrukcji, ale na pewno nie można powiedzieć, że jest niewytrzymała. Z racji, że nie jest to smartfon wodoszczelny, to nic nie stało na przeszkodzie, aby wyświetlacz łagodniej osadzić w konstrukcji. Dlatego ten odskoczył podczas testu wyginania. W przypadku zarysowań też większych zaskoczeń nie ma — spotkamy tak naprawdę wszystkiego rodzaju materiały, czyli szkło, plastik i aluminium. Sam wentylator też przetrwał test, a znając autora kanału, to niedługo będziemy mogli przyjrzeć się mu bliżej podczas rozbiórki.

Zobacz też: Wiesz, że Twój laptop z wirusami może być wart miliony?

Mimo wszystko zaskoczyło mnie nagrywanie filmów w 8K. Oczywiście wiedzieliśmy, że Nubia Red Magic 3 oferuje taką rozdzielczość, ale czy jest sens jej wdrażania, gdy to tylko 15 klatek na sekundę? Tak, na papierze wygląda to ok, ale rzeczywistość szybko weryfikuje i na pewno nie wpływa pozytywnie na ocenę producenta.

Motyw