Galaxy_S2

 

Tym razem, zamiast po raz kolejny rozwodzić się nad zaletami Samsunga Galaxy S II (z jego specyfikacją możecie się zapoznać tutaj), będzie o tym czego mu brakuje – obsługi Near Field Communication (NFC). Nowe flagowe urządzenie Samsunga w porównaniu do swojej poprzedniej wersji miało się różnić przede wszystkim: dwurdzeniowym procesorem, lepszym ekranem i… chipem NFC (tak naprawdę miały wyjść dwie wersje – jedna z chipem, a druga bez). Niestety, chwilę po rozpoczęciu sprzedaży okazało się, że koreańska firma miała problemy z dostawcą. Ostatnią rzeczą, której chciał zarząd to opóźnienie, wskutek czego jedynie Koreańczycy mogą się cieszyć wsparciem dla tej formy komunikacji.

Dzięki portalowi nearfieldcommunicationsworld.com dowiedziliśmy się, że Samsung nie złożył broni w tej materii – 'w pełni wyposażone’ Galaxy S II mają trafić do sprzedaży pod koniec tego roku.

Co o tym sądzicie? Osobiście, jakbym miał kupować ten telefon, to wolałbym jeszcze chwilę poczekać i cieszyć się możliwością korzystania z NFC.

źródło: intomobile.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Brzeziński