Galaxy_S2

 

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Tym razem, zamiast po raz kolejny rozwodzić się nad zaletami Samsunga Galaxy S II (z jego specyfikacją możecie się zapoznać tutaj), będzie o tym czego mu brakuje – obsługi Near Field Communication (NFC). Nowe flagowe urządzenie Samsunga w porównaniu do swojej poprzedniej wersji miało się różnić przede wszystkim: dwurdzeniowym procesorem, lepszym ekranem i… chipem NFC (tak naprawdę miały wyjść dwie wersje – jedna z chipem, a druga bez). Niestety, chwilę po rozpoczęciu sprzedaży okazało się, że koreańska firma miała problemy z dostawcą. Ostatnią rzeczą, której chciał zarząd to opóźnienie, wskutek czego jedynie Koreańczycy mogą się cieszyć wsparciem dla tej formy komunikacji.

Dzięki portalowi nearfieldcommunicationsworld.com dowiedziliśmy się, że Samsung nie złożył broni w tej materii – ‚w pełni wyposażone’ Galaxy S II mają trafić do sprzedaży pod koniec tego roku.

Co o tym sądzicie? Osobiście, jakbym miał kupować ten telefon, to wolałbym jeszcze chwilę poczekać i cieszyć się możliwością korzystania z NFC.

źródło: intomobile.com

Michał Brzeziński