sony xperia ace oficjalnie specyfikacja wygla cena

Sony chwali się swoimi światowymi rekordami – w czym Xperie były pierwsze?

Newsy

Sony na mobilnym rynku nie wiedzie się najlepiej. Jest to podyktowane wieloma niezrozumiałymi decyzjami. Wystarczy spojrzeć na cenę Xperii 1 w Polsce, aby to zrozumieć. Producent bardzo długo każe czekać na swoje modele, a później wycenia je tak wysoko, jak odpowiedniki u konkurencji kilka miesięcy wcześniej. To po prostu nie zadziała. Jednak nie można zapominać, że Xperie potrafią się wyróżnić i wyróżniają się od wielu lat. Dlatego Sony postanowiło swoje swego rodzaju rekordy zebrać w infografikę i pokazać, w czym byli pierwsi.

Rekordy Xperia, czyli Sony przedstawia swoje osiągnięcia

sony xperia rekordy infografika

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

To, co przede wszystkim doceniam w tej prezentacji, to wodoszczelność smartfonów. Dzisiaj faktycznie ciężko sobie wyobrazić flagowy model bez odpowiedniego certyfikatu. Wyświetlacze 4K są… ciekawostką. Smartwatch z GPS to kolejny punkt, który dzisiaj uważamy w wielu przypadkach za podstawę wyposażenia. Następnie przewija się 4K i możliwości fotograficzne, które na pewno są ciekawe, ale czy rzucające na kolana?

Zobacz też: Pixel 4 ze szkłem ochronnym — oto potencjalny wygląd nowej serii smartfonów Google.

Niewątpliwie potencjał w wyświetlaczach 4K jest, ale w dobie, kiedy większości użytkowników wystarcza FullHD, to ta innowacja gdzieś ginie. Nie da się ukryć, że 8K też pewnie zawita na mobilny rynek i ponownie będziemy się zastanawiać, czy to faktycznie potrzebne? Ba, 4K jest tak niepopularne w smartfonach, że nadal to pytanie tyczy się jeszcze tej rozdzielczości. Oczywiście są gusta i guściki, a za co Wy przede wszystkim pamiętacie Sony?

 

Źródło: GSM Arena, Sony


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x