[YouTube] Na tę ciemność w Androidzie czekało WIELU.

Newsy

Jasny interfejs od zawsze kojarzył się z prestiżem, czystością, czymś drogim i ekskluzywnym. Na szczęście dla naszych oczu odchodzi się powoli od tego trendu, czego przykładem jest Apple i jego ciemne tryby w MacOS oraz iOS, Microsoft i jego Windows a teraz także Google ze swoim Androidem.

Choć ciemny motyw dało się uzyskać poprzez rozwiązania dostępne w internecie jak wgrywanie zmodyfikowanego systemu, tak samo Google długo broniło się przed oficjalnym wdrożeniem go do systemu na stałe. Niedługo to się zmieni, ponieważ w nadchodzącym Androidzie Q tryb ten będzie już obecny w stopniu w jakim nie było go do dzisiaj, a przy okazji aplikacje również zyskują przyjemne, ciemne odcienie.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x