Sharp z obracaną klapką i 16Mpx aparatem

Newsy

sharp_aquos_hybrid

Może nie jest to pierwszy telefon z wyświetlaczem 3D, ale z pewnością jest godny uwagi. Z „klasycznej” muszli, dzięki jednemu obrotowi, możemy uzyskać „klasyczny” candy bar. Pod ekranem znajduje się pełna klawiatura numeryczna, a pod „maską” Android 2.3 Gingerbread. Trudniej od wytłumaczenia działania klapki jest zapamiętać jego nazwę: Sharp Aquos Phone The Hybrid 007SH.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

sharp_aquos_hybrid_2

Ekran ma przekątną 3.4 cala w rozdzielczości 854x480p i bez-okularowe 3D. Na klapce jest mniejszy (0.7 cala) ekran OLED informujący o godzinie lub nieodebranych połączeniach. Z tyłu posiada aparat o matrycy 16Mpx z możliwością nagrywania filmów w rozdzielczości 720p. Telefon posiada komunikację IRDA oraz Bluetooth 3.0. Nie zabrakło WiFi oraz tunera telewizyjnego. Dodam jeszcze tylko, że obudowa jest wodoodporna. Nieznana jest jeszcze data premiery oraz cena. Dla pierwszych fanów telefonu mamy jednak złą informację. Sharp Aquos Phone The Hybrid 007SH, przynajmniej na starcie, będzie dostępny tylko w Japonii. Dalsze plany wydawnicze nie są znane.

sharp_aquos_hybrid_3
źródło: phandroid


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x