nokia x71 8.1 plus cena specyfikacja design wyglad

Nokia lada moment przedstawi nowe smartfony – na co czekamy?

Newsy

Nokia nie należy do firm, która co chwilę prezentuje nowy model. Finowie podchodzą do tematu bardziej… grupowo. Nie ma sensu organizować wielu konferencji w krótkim ostępie czasu. Lepiej zrobić to raz, a porządnie i poniekąd to doceniam. Jednak w międzyczasie o firmie jest naprawdę cicho. Ok, ostatnio Nokia zaliczyła wpadkę z reklamą oraz stara się wybić na problemach Huawei. Mimo wszystko skupmy się teraz na samych smartfonach, które w wielu przypadkach zdają się najlepsze. W takim razie, co niedługo mamy zobaczyć?

Nowe smartfony od Nokii w najbliższy czwartek

nokia x71 8.1 plus cena specyfikacja design wyglad

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zacznijmy od tego, że Nokia organizuje w najbliższy czwartek (6 czerwca) konferencję w Indiach, na której mają zostać oficjalnie zaprezentowane Nokia 9 PureView i Nokia 1 Plus. Tak, dosyć długi Finowie zwlekali ze wprowadzeniem tych smartfonów, aczkolwiek nie tylko Indie mają poznać coś nowego. Podobnie wygląda sytuacja we Włoszech w kontekście terminu konferencji. Jednak w tym wypadku spodziewam się prawdziwej nowości lub… globalnej premiery Nokii X71, która zadebiutowała w Chinach na początku kwietnia. W przypadku nowości zaglądamy do plotek, aby odkryć, że po Sieci krąży tajemnicze urządzenie ze Snapdragonem 429 na pokładzie. Tak, prawdopodobnie będzie to jeden z niżej notowanych modeli — potencjalnie Nokia 2.2 lub w ostateczności 5.2.

Zobacz też: Co nowego spotkamy w iOS 13?

Nie możemy też zapominać o Nokii 6.2, która zaskakująco długo nie jest przedstawiana. To właśnie Nokia 6 była pierwszym smartfonem marki pod władzami HMD Global. Nokia 6.1 też była jednym z modeli, który otworzył poprzedni rok. W tym jeszcze następcy nie poznaliśmy, więc… Może to będzie wspomniana Nokia X71? W końcu Finowie już sporo namieszali z nazwami i ich chińskimi odpowiednikami.

 

Źródło: GSM Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x