Huawei MediaPad M5 Lite

Huawei pracuje nad kolejnym tabletem z topową specyfikacją

Newsy

Pomimo ciężkiej sytuacji, w jakiej znalazł się Huawei z powodu działań władz USA producent ani myśli się zatrzymywać. Co prawda jego ambitny cel zostania największym producentem smartfonów na świecie do przyszłego roku raczej już pozostanie jedynie w strefie marzeń. Mimo to Huawei wciąż pracuje nad nowymi urządzeniami i ani myśli zostać w tyle.

Huawei MediaPad M6

Huawei MediaPad M6

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Tablety nie należą obecnie do najpopularniejszych urządzeń. Tak naprawdę już niewielu producentów traktuje je poważnie. Zaliczają się do nich głównie Apple, Samsung i oczywiście Huawei. Chiński producent ze swoją linią MediaPad ma masę propozycji z każdego przedziału cenowego. Regularnie także pracuje nad tabletami z najwyższej półki, wyposażonymi w topowe podzespoły. Już od jakiegoś czasu wiemy, że pracuje on nad najnowszym flagowym urządzeniem z tej kategorii, które nosi nazwę MediaPad M6. Jest to sprzęt w dwóch wariantach: z ekranem 8,4-cala, dla osób, które od tabletu oczekują także kompaktowych rozmiarów, oraz 10,7-cala dla tych, którzy stawiają na dużą przestrzeń roboczą. Obydwa będą zasilane przez układ Kirin 980, znany z tegorocznych flagowców giganta.

Zobacz też: Huawei wraca do łask – przynajmniej z dwiema technologiami

Kolejnymi różnicami pomiędzy nimi są oczywiście baterie. Wariant 8,4-cala jest fizycznie mniejszy, przez co jest w stanie pomieścić mniejszy akumulator. Ten będzie miał pojemność 4500 mAh. Oczywiście, znacznie mniejsze urządzenia również posiadają takie baterie. Nie zapominajmy jednak, że dwukrotnie większy akumulator wiązałby się ze znacznym wzrostem masy. Wariant z większym wyświetlaczem będzie mógł się pochwalić akumulatorem o pojemności 7500 mAh. Niestety, jak na razie to wszystko, co wiemy o nadchodzących tabletach. Więcej szczegółów poznamy już wkrótce.

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x