Specyfikacja LG G2 Mini może odbiegać od wcześniejszych oczekiwań

Newsy

lg_g2_mini

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Mini-smartfony to specyficzna kategoria mobilnych urządzeń, której poświęciliśmy trochę czasu. Tym samym można ten rodzaj jeszcze podzielić na dwa: nawiązujące do oryginału specyfikacją oraz mające z bazą wspólną jedynie nazwę. Zdecydowaną większość pomniejszonych smartfonów to właśnie ta druga grupa urządzeń.

 

Jednak kilka miesięcy temu pojawiła się informacja dotycząca G2 Mini. Tym samym LG dołączyć miałoby do trendu konkurencji, który ma swoje wady i zalety. Pierwsze wiadomości dotyczącego pomniejszonego flagowego modelu Koreańczyków mówiły o tym, że temu smartfonowi bliżej będzie do Z1 Compact, a więc miał należeć do pierwszej grupy z pierwszego akapitu. Jednak do Sieci wyciekła prawdopodobna specyfikacja G2 Mini i prezentuje się ona następująco:

 

 

Niestety, ale LG nie poszło śladami Sony i G2 Mini będzie kolejnym małym smartfonem z przeciętną specyfikacją. Jednak w tym urządzeniu najprawdopodobniej znajdziemy coś wyjątkowego. W zapowiedziach Koreańczyków pojawiły się jedynie plecy urządzenia toteż przód zapewne będzie skrywał coś interesującego. Już teraz można powiedzieć, że najprawdopodobniej chodzi o wyświetlacz z niesamowicie cienkimi ramkami.

 

Na szczęście w tym przypadku nie musimy długo czekać na oficjalne potwierdzenie informacji w postaci premiery. LG przedstawi G2 Mini już za jedenaście dni na targach Mobile World Congres w Barcelonie.

 

 

źródło: GSMArena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x