lg_g2_mini

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Mini-smartfony to specyficzna kategoria mobilnych urządzeń, której poświęciliśmy trochę czasu. Tym samym można ten rodzaj jeszcze podzielić na dwa: nawiązujące do oryginału specyfikacją oraz mające z bazą wspólną jedynie nazwę. Zdecydowaną większość pomniejszonych smartfonów to właśnie ta druga grupa urządzeń.

 

Jednak kilka miesięcy temu pojawiła się informacja dotycząca G2 Mini. Tym samym LG dołączyć miałoby do trendu konkurencji, który ma swoje wady i zalety. Pierwsze wiadomości dotyczącego pomniejszonego flagowego modelu Koreańczyków mówiły o tym, że temu smartfonowi bliżej będzie do Z1 Compact, a więc miał należeć do pierwszej grupy z pierwszego akapitu. Jednak do Sieci wyciekła prawdopodobna specyfikacja G2 Mini i prezentuje się ona następująco:

 

 

Niestety, ale LG nie poszło śladami Sony i G2 Mini będzie kolejnym małym smartfonem z przeciętną specyfikacją. Jednak w tym urządzeniu najprawdopodobniej znajdziemy coś wyjątkowego. W zapowiedziach Koreańczyków pojawiły się jedynie plecy urządzenia toteż przód zapewne będzie skrywał coś interesującego. Już teraz można powiedzieć, że najprawdopodobniej chodzi o wyświetlacz z niesamowicie cienkimi ramkami.

 

Na szczęście w tym przypadku nie musimy długo czekać na oficjalne potwierdzenie informacji w postaci premiery. LG przedstawi G2 Mini już za jedenaście dni na targach Mobile World Congres w Barcelonie.

 

 

źródło: GSMArena.com
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.