Sony aktualizuje smartfony ze średniej półki do… Jelly Bean 4.3

Newsy

Sony-Xperia-Jelly-Bean-Logo

Dużo mówi się o aktualizacjach topowych modeli danych producentów, zapominając jednocześnie o dużo liczniejszym segmencie tańszych telefonów. Na szczęście Sony o nim nie zapomniało i właśnie rozpoczęło aktualizację modeli Xperia T, TX, SP, oraz V do Androida w wersji 4.3. Wprawdzie nie mamy tutaj do czynienia z najnowszym wydaniem systemu, ale uaktualnienie wprowadza sporo usprawnień. Producent wymienia m.in. poprawki wydajności, integrację aplikacji multimedialnych, takich jak WALKMAN, z chmurą, wprowadzenie Xperia Themes, czy ulepszenie trybu oszczędzania baterii STAMINA.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

 

Pełna lista udoskonaleń (po angielsku) dostępna jest na stronie Sony.

 

Japoński gigant rozpoczął już udostępnianie aktualizacji przez OTA, jednak zanim otrzymacie możliwość jej zainstalowania może minąć trochę czasu. Posiadacze niebrandowanych urządzeń powinni móc się cieszyć żelkiem w ciągu maksymalnie kilku dni, jednak Xperie z systemami modyfikowanymi przez operatorów prawdopodobnie będą musiały czekać trochę dłużej.

 

Źródło: blogs.sonymobile.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x