Sony Sirius Xperia 10

 

Nowe flagowe modele oznaczają nie tylko pokaz sił w tworzeniu jak najwydajniejszych urządzeń. Użytkownicy cenią sobie również przeróżne dodatki w oprogramowaniu i dlatego też nowa wersja systemu zazwyczaj niesie ze sobą intrygujące zmiany, nie tylko czysto stylistyczne.

 

W ciągu najbliższych dwóch miesięcy powinniśmy poznać większość nowych flagowych modeli czołowych producentów, a niektóre z nich są nam już w zdecydowanej części znane. Wśród nich znajdują się HTC M8 oraz Sony Sirius i właśnie ten drugi model odsłania kolejne swoje karty przed premierą. Tym razem w Sieci pojawił się film przedstawiający Androida 4.4 KitKat z autorską nakładką Japończyków:

Już wcześniej poznaliśmy kilka zrzutów ekranu z tego modelu, ale jednak dopiero powyższy filmik w pełni oddaje wszelkie wprowadzone zmiany w Siriusie, którego powinniśmy spotkać podczas targów Mobile World Congres w Barcelonie, a te odbędą się już za dwa tygodnie.

 

Sony Xperia Sirius została poznana doszczętnie, a pamiętajmy, że firma stara się zaprzestać wyciekom informacji dotyczących przedpremierowych urządzeń. Jak widać, jeszcze dużo pracy przed Japończykami jeżeli faktycznie chcą mieć jeszcze jakiekolwiek tajemnice.

 

źródło: GSMArena.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.