Pixel 4 concept

Szkło ochronne dla Pixela 4 potwierdza podwójne wycięcie w ekranie

Newsy

Wczoraj informowaliśmy Was o szczegółach specyfikacji Pixela 4, a także o przypuszczalnych cenach i dacie premiery. Pomimo iż dane te nie są jeszcze oficjalne, to nie nie trzeba było długo czekać na potwierdzenie ich przez podmiot zewnętrzny. Producent akcesoriów telefonicznych Skinomi umieścił w swojej ofercie szkło ochronne na ekran Pixela 4, którego projekt dowodzi zastosowania podwójnego wycięcia na frontalne aparaty. Google wzięło sobie do serca uwagi na temat wątpliwej urody Pixela 3 XL, stąd też rezygnacja z notcha w Pixelu 4. Ponadto, nowe flagowce z Mountain View nie będą posiadać fizycznych przycisków.

Pixel 4 (XL) będzie miał wycięcie w ekranie zbliżone do Samsunga Galaxy S10+

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Zarówno kształt wycięcia, jak i jego lokalizacja, przywodzą na myśl Samsunga Galaxy S10+. Nie wiadomo czy Skinomi uzyskało wcześniejszy dostęp do parametrów technicznych urządzenia, czy jest to tani zabieg marketingowy. Takie sytuacje miały już miejsce w przeszłości, służąc za darmową reklamę. Dopóki urządzenie nie zadebiutuje oficjalnie, to jesteśmy zdani na słowo honoru producenta tych akcesoriów. Czerwoną lampkę zapala zauważalna rozbieżność opisu szkła z napływającymi wcześniej przeciekami. Mianowicie chodzi o kompatybilność z Pixelem 4, bez dopisku XL. Dotychczas uzyskane informacje jasno precyzowały, że mniejszy z modeli będzie posiadał tylko jeden aparat na froncie. Co za tym idzie — podwójne wycięcie aparatu powinno znaleźć się tylko w Pixelu 4 XL.

Zobacz także: Google się ugięło. Przewijalne zrzuty ekranu jednak trafią do Androida

 

Źródło: GSMArena, Skinomi


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x