The Room Two w końcu na Androida!

Aplikacje

Converted_file_22648765

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

W grudniu ubiegłego roku studio Fireproof Games wydało sequel The Room na iPady, a niedługo potem również na inne iUrządzenia. Dziś The Room Two zawitało także do Google Play.

 

 

Tak samo jak w poprzedniej odsłonie gry, przyjdzie nam rozwiązywać wiele rozmaitych zagadek, oczywiście poprzez interakcję ze wszystkimi przedmiotami, jakie znajdziemy na planszy. Również jak w poprzedniku wszystkie elementy otoczenia są wykonane w grafice 3D, co daje niesamowitą przyjemność z eksploracji kolejnych etapów gry. W porównaniu do „jedynki” druga odsłona serii jest znacznie trudniejsza (o czym zdążyłem się już przekonać na własnej skórze).

 

Converted_file_08734553

 

Grę w Sklepie Play kupimy za $2,99 (9,99 PLN), czyli niewiele drożej niż pierwszą część, która na obecną chwilę kosztuje $1,99 (7,49 PLN). Mi osobiście The Room sprawił tak ogromną przyjemność z rozgrywki, że bez wahania zakupiłem drugą część. W najbliższym czasie możecie oczekiwać na naszym portalu dłuższego tekstu odnośnie The Room Two.

 

Czy wśród Was są fani tej gry? Zakupicie jej najnowszą odsłonę?

 

wpgia_google_play Kup grę The Room Two na Google Play!


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x