Wiele osób gra nocami kosztem snu. Czy można jednak jakoś to ze sobą pogodzić? Spać i jednocześnie grać? Okazuje się, że można ze sobą połączyć teoretycznie dwie, sprzeczne ze sobą rzeczy jak nocne granie i zdrowy sen. Wszystko to dzięki pomysłowi The Pokemon Company, które ujawniło szereg nowych doświadczeń, w tym solidną nową usługę w chmurze i plan przekształcenia spania w rozrywkę dzięki nowej grze — Pokemon Sleep.

Pokemon Sleep do grania wymaga snu

Pokemon Sleep

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

W 2020 roku zostanie uruchomiona nowa gra o nazwie Pokemon Sleep, w której sen będzie miał wpływ na rozgrywkę. Celem gry według firmy, jest dać graczom powód, żeby zażywali więcej zdrowego snu. Firma nawiązała również współpracę z Nintendo w sprawie nowego urządzenia do śledzenia snu o nazwie Pokemon Go Plus +, które połączy się z popularną grą mobilną, która sama będzie otrzymywać aktualizacje rozgrywki zaprojektowane wokół snu i odpoczynku. Poza tym nie ma jeszcze zbyt wielu szczegółów na temat urządzenia, ani na samej gry.

Zobacz też: Windows 10 1909 Update nadchodzi. Co o nim wiemy?

Pokemon Sleep to jednak nie wszystko. Dostaniemy także usługę w chmurze o nazwie się Pokemon Home. Pozwala ona użytkownikom zebrać wszystkie swoje złapane stworki z różnych gier w jednym miejscu. Zostanie ona uruchomiona na początku 2020 roku dla iOS, Android i Switch. Połączy się z szeroką gamą tytułów Pokemon, w tym Pokemon Go, Pokemon Let’s Go, nadchodzącymi Sword i Shield. Umożliwi ona także integrację z poprzednią platformą Pokemon Bank dostępną na konsolach z rodziny 3DS. Usługa ta umożliwi nie tylko przechowywanie stworków, ale także ich wymianę.

Źródło: The Verge

 
Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.