logitech_accessories_for_tablets

 

Firma Logitech właśnie zapowiedziała nową linię urządzeń, mających ułatwić obsługę coraz bardziej popularnych tabletów. Pierwszy z akcesoriów to klawiatura Bluetooth, która zostanie wprowadzona do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu i będzie kosztować $70. Klawiatura przystosowane będzie specjalnie pod tablety z system Google, dzięki dodatkowym przyciskom skrótowym będziemy mogli łatwo wykonać takie czynności, jak zablokowanie ekranu czy włączenie multimediów. W zestawie z klawiaturą znajdziemy stojak, który pozwoli na pionowe ustawienie naszego urządzenia, co sprawi, że cały zestaw będzie przypominał stacjonarny komputer.

Kolejna jest myszka. Ta swoją premierę będzie miała w tym samym czasie, co wyżej wspomniana klawiatura, jednak cena będzie trochę niższa. Za bezprzewodową mysz zapłacimy około $50. Ponadto w czerwcu wyjdzie ostatnie z akcesoriów, czyli bezprzewodowe głośniki mogące odtwarzać muzykę nawet do 10 godzin bez ładowania. Ich cena oscylować będzie w granicach $100.

A Wy co myślicie o nowych produktach Logitecha? Zbędne gadżety, czy raczej akcesoria rzeczywiście ułatwiające pracę na tablecie?

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Filip Brodecki