htc m8

 

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Jeszcze długo będziemy musieli czekać, aż w końcu HTC zdecyduje się oficjalnie przedstawić swój tegoroczny flagowy model jakim ma być następca One ukrywający się pod nazwą kodową M8. Najprawdopodobniej do tego czasu poznamy ten model z każdej strony i to każdej możliwej odmiany.

 

Jako że specyfikacja jest nam niemalże znana to ostatnie informacje dotyczące następcy One sprowadzają się głównie do publikacji jego zdjęć. Nie inaczej jest i tym razem. Oto kolejna, wysokiej jakości, fotografia przedstawiająca front omawianego urządzenia z jednym odmiennym elementem:

 

htc m8 fron

 

Dla wprawnego oka lub po prostu posiadacza One, nie trudno znaleźć nowo odkrytą różnicę, która jest widoczna powyżej ekranu przy zestawieniu z obecnym flagowym modelem HTC. Tym razem zostawmy na boku klawisze umieszczone na wyświetlaczu, gdyż ta informacja została prześwietlona już z każdej możliwej strony. Tym razem zaskakujący element znajduje się pomiędzy górnym głośnikiem, a kamerą do wideorozmów. Z paska nad wyświetlaczem zniknęły czujniki (zbliżeniowy i światła), a pojawił się pionowy pasek ukrywający teoretycznie coś nowego. Wiele portali twierdzi, że jest to dioda powiadomień, ale w mojej opinii to właśnie w tym miejscu HTC postanowiło zamieścić wymienione wcześniej czujniki. Być może dioda powiadomień LED również znajdzie tutaj zastosowanie.

 

Ciekawostka ta jest o tyle interesująca, że na poprzednich ujawnionych zdjęciach góra smartfonu nie różniła się niczym w stosunku do One i tym samym pojawiają się dwie możliwe wersje wydarzeń. Pierwsza oczywiście tyczy się podrobienia któregoś ze zdjęć, a druga może sugerować różne wersje M8 zależne od rynku sprzedaży – powyższa fotografia wyraźnie pochodzi z Tajwanu. Jednak jeżeli ustawić bardziej prawdopodobne zdjęcie to w mojej opinii będzie to właśnie powyższa fotografia, gdyż idealnie pasuje do obudowy ujawnionej dawno temu (widocznej na początku newsa).

 

 

źródło: GSMArena.com
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.