ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

OPPO organizuje konkurs – do wygrania model Find 7

Autor: Krzysztof Fall Kategoria: Newsy
find5-moments-1-web

OPPO bardzo mocno przykłada się do promocji swoich urządzeń i jest jedną z tych firm, która próbuje skupiać wokół siebie grupę wiernych sympatyków, a od czasu do czasu organizuje konkursy umożliwiające zdobycie tworzonych przez nich wysokiej klasy urządzeń. Najnowszy smartfon Find 7 nie trafił jeszcze do sprzedaży, ale już dziś każdy chętny ma możliwość wygrania tego flagowca w konkursie zorganizowanym przez producenta o nazwie “The OPPO Extravaganza”.

Aby wziąć udział w zabawie należy nakręcić filmik wideo i zamieścić go w serwisie Youtube. Klip musi opowiadać o tym, jakie ulepszenia powinien zawierać model Find 7 w porównaniu do poprzednika – Find 5 lub też jakie są oczekiwania w stosunku do nadchodzącego flagowca. Długość filmu powinna zamknąć się w 20 sekundach. Po opublikowaniu, wideo należy oznaczyć je tagiem #OPPOextravaganza. Link trzeba przesłać na adres email organizatora.

Konkurs trwać będzie od 17 lutego do 3 marca. Laureaci zostaną wylosowani w dniu 5 marca. Nagrodami są 2 egzemplarze modelu Find 7 oraz 3 egzemplarze modelu N1. Szczegółowe informacje znajdują się na Forum OPPO.
Być może jednym ze zwycięzców okaże się użytkownik naszego portalu?

Źrdóło: oppoforums.com

Sprawdź najnowsze wpisy