OPPO organizuje konkurs – do wygrania model Find 7

Newsy

find5-moments-1-web

OPPO bardzo mocno przykłada się do promocji swoich urządzeń i jest jedną z tych firm, która próbuje skupiać wokół siebie grupę wiernych sympatyków, a od czasu do czasu organizuje konkursy umożliwiające zdobycie tworzonych przez nich wysokiej klasy urządzeń. Najnowszy smartfon Find 7 nie trafił jeszcze do sprzedaży, ale już dziś każdy chętny ma możliwość wygrania tego flagowca w konkursie zorganizowanym przez producenta o nazwie “The OPPO Extravaganza”.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Aby wziąć udział w zabawie należy nakręcić filmik wideo i zamieścić go w serwisie Youtube. Klip musi opowiadać o tym, jakie ulepszenia powinien zawierać model Find 7 w porównaniu do poprzednika – Find 5 lub też jakie są oczekiwania w stosunku do nadchodzącego flagowca. Długość filmu powinna zamknąć się w 20 sekundach. Po opublikowaniu, wideo należy oznaczyć je tagiem #OPPOextravaganza. Link trzeba przesłać na adres email organizatora.

Konkurs trwać będzie od 17 lutego do 3 marca. Laureaci zostaną wylosowani w dniu 5 marca. Nagrodami są 2 egzemplarze modelu Find 7 oraz 3 egzemplarze modelu N1. Szczegółowe informacje znajdują się na Forum OPPO.
Być może jednym ze zwycięzców okaże się użytkownik naszego portalu?

Źrdóło: oppoforums.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x