Pad-T1_03L
W sierpniu ubiegłego roku pisaliśmy o tablecie Hannspree, który nie zachwycał swoją marką, lecz jego koszt w stosunku do specyfikacji technicznej mógł spowodować uśmiech na twarzy niejednego użytkownika Androida. 

Dziś firma Hannspree obniżyła cenę swojego urządzenia aż o 300 zł i wg informacji firmy jego koszt wyniesie 1099 zł. Niedługo więc na polskim rynku powinien pojawić się naprawdę tani tablet z Androidem. Powinien, bo na stronie producenta wciąż widnieje stara, dużo droższa stawka za urządzenie. Oprócz obniżki producent zapewnia aktualizację oprogramowania urządzenia do Froyo z językiem polskim, dotychczasz niedostępnym. Każdy użytkownik dodatkowo uzyskuje bezpłatny dostęp do biurowego oprogramowania SoftMaker o wartości 500 EUR.

Tablet o przekątnej 10,1 cala jest wyposażony w ekran pojemnościowy o rozdzielczości 1024×600. 3500 mAh bateria ma wytrzymywać do 8 godzin. 16 GB pojemności dysku można rozszerzyć przy pomocy kart SD. Minusem może być brak 3G. Tablet możemy kupić bezpośrednio na wspomnianej stronie producenta. 

źródło: Hannspree 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adrian Todorczuk