ZTE Axon 10 PRO

Aparat w ZTE Axon 10 Pro wiele zyska dzięki nadchodzącej aktualizacji

1 minuta czytania
Komentarze

Axon 10 Pro firmy ZTE już był dość potężnym urządzeniem.  Okazuje się jednak, że z czasem będzie tylko lepiej. Według ZTE nadchodzące oprogramowanie nie tylko poprawi błędy, ale także doda dwudziestokrotny zoom hybrydowy. Jest to zaskakująca wiadomość, nikt się nie spodziewał, że ZTE doda tak duże ulepszenie do smarfona już obecnego na rynku.

ZTE Axon 10 Pro doczeka się 20× zoom-u

AXON 10 Pro

ZTE Axon 10 Pro posiada główny aparat fotograficzny 48 Mpix f/1,7, obiektyw 20 Mpix f/2,2 szerokokątny o szerokości 125° FOV oraz teleobiektyw 8 Mpix f/2,4 w układzie potrójnego aparatu fotograficznego. Wcześniej urządzenie było wyposażone w 3× zoom optyczny, 5× zoom hybrydowy i 10× zoom cyfrowy. Teraz liczby te ulegają dalszemu zwiększeniu w celu uzyskania jeszcze bardziej imponujących osiągów aparatu fotograficznego. Wielkim zaskoczeniem jest to, że obecny zoom hybrydowy dwukrotnie przekracza możliwości zoomu cyfrowego w poprzedniej wersji oprogramowania. To tylko podkreśla, jak ważną ono pełni rolę w przypadku aparatów w smartfonach.

Zobacz też: Lenovo patentuje rozwiązanie dbające o baterię, które wyprzedza innych producentów

Tak wielka zmiana w aktualizacji oznacza, że ZTE może z czasem wyciągnąć z tego smarfona znacznie więcej. Dlatego też z niecierpliwością czekam, aż Axon 10 Pro zyska więcej funkcji w przyszłości. Wiemy już, że urządzenie pojawi się wkrótce na rynkach europejskich, w tym w Polsce. Jest to smartfon o naprawdę solidnej specyfikacji, chociaż do tej pory jego głównym wyróżnikiem był fakt, że jest jednym z niewielu smartfonów na rynku posiadających wersję 5G.

Źródło: Gizmochina

Motyw