Specyfikacja trójki tabletów Samsunga Galaxy Tab 4 w Internecie – stagnacji ciąg dalszy

Łukasz Pająk Newsy 11-02-2014

samsung galaxy tab logo

 

Lider rynku smartfonów, czyli Samsung coraz bardziej interesuje się tabletami. We wcześniejszych zapowiedziach Koreańczycy zapowiedzieli, że w tym roku skupią się bardziej właśnie na tym rynku. Dzięki temu spora grupa osób ma nadzieję na odmianę w rozwoju tabletów Samsunga z serii Galaxy Tab.

 

Trafiła się okazja, aby najprawdopodobniej ostatecznie rozliczyć Samsunga za swoje tablety. Ostatnie trzy lata dla rodziny Galaxy Tab oznaczał minimalne, mało znaczące zmiany i okazuje się, że czwarta seria tego nie zmieni. W Sieci pojawiły się specyfikacje trójki tabletów z odpowiednio 7-, 8- i 10-calowymi wyświetlaczami, które zostały przyrównane do poprzedników:

 

Samsung Galaxy Tab 4 10.1 samsung galaxy tab 4 8.0 Samsung Galaxy Tab 4 7.0

 

Śmiało można powiedzieć, że zmiany są nad wyraz śmieszne i w przypadku największej propozycji ograniczają się do głównego układu oraz systemu. Podwojenie rdzeni i Android 4.4 KitKat z pewnością pozytywnie wpłyną na pracę poszczególnych tabletów, ale to są naprawdę minimalne zmiany w stosunku do poprzedników, gdyż obecna wersja systemu w Tabach 3 zapewne zostanie zaktualizowana.

 

Jeżeli powyższe informacje zostaną oficjalnie potwierdzone to śmiało można powiedzieć, że Samsung może sobie pozwolić na budowaniu urządzeń na podstawie swojego loga. Doszło już do tego, że tak naprawdę zmiana oprogramowania na nowsze wiąże się z zakupem nowego urządzenia. Na szczęście są jeszcze odmiany Pro i seria Note, a przede wszystkim – konkurencja.

 

 

źródło: PhoneArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x