Smartfon LG po testach Federalnej Komisji Łączności – G2 Mini w drodze?

Newsy

lgg2

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Federalna Komisja Łączności (FCC) – to własnie tutaj trafiają wszystkie urządzenia mobilne wyposażone w przeróżne technologie korzystające z częstotliwości radiowych. Tym samym każdy smartfon czy też tablet musi tam zawitać, aby ten mógł pojawić się oficjalne na półkach sklepowych.

 

Certyfikaty FCC już często dawały nam jasno do zrozumienia, że trzeba się zainteresować danym urządzeniem. Tak też jest i tym razem, gdyż pomyślne testy przeszedł jeden ze smartfonów LG, który został oznaczony nazwą kodową D618. Źródła wskazują na to, że może to być jedna z bardziej interesujących słuchawek ostatnich kilku miesięcy po Z1 Compact. Czemu? Otóż, podobnie jak pomniejszona Xperia Z1 tak i LG najprawdopodobniej szykuje pomniejszoną wersję swojego obecnego flagowego modelu. O G2 Mini pojawiały się plotki już w grudniu i mówiły one o identycznej specyfikacji, co pierwowzór, ale ze zmniejszonym wyświetlaczem do rozmiaru 4,7-cali. Ujawnione dokumenty z FCC wskazują również na to, gdyż urządzenie testowane tam posiada następujące wymiary (wyokość x szerokość): 65,8 mm x 128,8 mm. Wynik ten jest zatem bardzo zbliżony do LG L9, a także Z1 Compact. Dodatkowo z dokumentacji można wyczytać, że D618 posiada wymienną baterię.

 

To wszystkie informacje, które udało się odczytać z dokumentów i tym samym nadzieja na kolejny „mini-smartfon” z topowymi podzespołami ponownie pojawiła się w Internecie.

 

Źródło: PhoneArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x