xposed-framework_logo

Posiadając kilka programów potrafiących wykonać daną czynność, Android wyświetla powiadomienie o wyborze akcji. Zna je chyba każdy. Możemy skojarzyć w nim daną aplikację z operacją bądź użyć jej tylko w tej konkretnej sytuacji. Niestety w tym drugim wypadku, za każdym razem sytuacja będzie się powtarzać, a na liście pojawiają się tzw. „kombajny” potrafiące zrobić praktycznie wszystko. A co, jeśli chcemy wysłać maila i korzystamy z kilku klientów naprzemiennie, a lista jest za długa? Jest na to rozwiązanie. Przedstawiamy moduł Xposed – Complete Action Plus.

 

Zakoncz akcja z - menu

 

Complete Action Plus, pozwala nam dostosować okienko „Zakończ akcję z…” w nasz własny sposób, dzięki czemu na przykład osoby chcące wysłać maila, a korzystające naprzemiennie z paru programów pocztowych mogą skojarzyć z odnośnikiem „mailto” tylko wybrane aplikacje, dodać je na początek listy lub po prostu ukryć pozostałe. Ponadto możemy wykluczyć aplikacje pasywne, oraz takie, które używamy sporadycznie, dzięki czemu lista skróci się i zoptymalizuje według naszego kryterium.

Complete Action plus menu

 

 

Moduł posiada wsparcie dla kilku języków (niestety nie ma wersji polskiej), wymaga Androida w wersji Jelly Bean lub KitKat oraz zainstalowanego framework’a Xposed (potrzebne uprawnienia root’a).

Jeśli chciałabyś/chciałbyś sprawdzić działanie aplikacji, znajdziesz ją w oficjalnym temacie na forum XDA oraz w Sklepie Play.

 

Źródło: XDA, photo-digital-electronic.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Piotrowski