Hercules

Do internetu wyciekła specyfikacja kolejnego urządzenia, które trafi do niemieckiej sieci T-Mobile i zyska miano high-endowego smartphonu. Po HTC Sensation, Samsungu Exhibit 4G oraz T-Mobile myTouch 4G Slide przyszła kolej na Herkulesa, bo taką ma mieć nazwę szybszy i mocniejszy kuzyn Infuse 4G.

Jego specyfikacja jest wciąż imponująca, ekran o przekątnej 4,5-cala wykonany w technologii Super AMOLED Plus, dwurdzeniowy procesor Snapdragon APQ8060 o częstotliwości 1,2 gigaherca dla każdego rdzenia, 1 GB pamięci RAM dla gier i aplikacji, 16 GB pamięci wewnętrznej, 8-megapixelowy aparat fotograficzny z możliwością rejestrowania wideo w formacie Full HD (1080p), obsługa NFC, czytnik kart pamięci microSD, złącze MHL (USB i HDMI w jednym), modem HSPA+, a wszystko w obudowie, której grubość nie przekroczy 9,4 mm.

Zgodnie z harmonogramem przechwyconym przez serwis ThisIsMyNext, premiera tego telefonu ma odbyć się 26 października, jednak przypuszcza się, iż będzie on dostępny już od sierpnia tego roku. Jak można zauważyć, nie ma końca informacjom o nowych urządzeniach z Androidem trafiających do sieci T-Mobile. A jak wy oceniacie ten model? Czy odpowiada wam połączenie świetnych podzespołów Galaxy S II z ogromnym ekranem Infuse 4G?

źródła: thisismynext.com oraz androidguys.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Dan Sierakowski