OnePlus 7 Pro always-on display

Aktualizacja Oxygen OS dla OnePlusa 7 Pro przynosi poprawki systemu i aparatu

Newsy

Zgodnie ze swoją maksymą „Never Settle” OnePlus nie spoczywa na laurach i w oparciu o informacje zwrotne społeczności użytkowników wprowadza nowe poprawki do autorskiego Oxygen OS dla OnePlusa 7 Pro. Aktualizację przygotowano specjalnie na rynek europejski i oznaczono dwoma numerami: 9.5.4 oraz 9.5.5. Podwójna numeracja wiąże się z wymogami Unii Europejskiej, przez które autorzy musieli przygotować oddzielną wersję systemu dla państw członkowskich.

Co zmieniło się w najnowszej aktualizacji Oxygen OS?

Poprawki Oxygen OS oznaczone numerem 9.5.4/9.5.5 dla OnePlusa 7 Pro nie wnoszą nowej funkcjonalności i skupiają się jedynie na naprawie najczęściej zgłaszanych błędów, więc nie należy spodziewać się zmian widocznych gołym okiem. Nie zmienia to faktu, że usprawnione elementy powinny ucieszyć użytkowników, zwłaszcza poprawiona jakość wykonywanych zdjęć.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

oxygenos-9.5.5-changelog

Oto lista zmian Oxygen OS 9.5.4/9.55:

System:

  • zoptymalizowano gest wybudzenia urządzenia podwójnym stuknięciem w ekran
  • zoptymalizowano ambient display
  • ogólne poprawki błędów

Aparat:

  • poprawiono jakość zdjęć z włączoną funkcją HDR
  • poprawiono jakość zdjęć w słabych warunkach oświetleniowych
  • naprawiono problem z niewłaściwym balansem bieli
  • naprawiono problem z dobieraniem właściwej ostrości przez autofocus

Kiedy można spodziewać się otrzymania najnowszej aktualizacji Oxygen OS?

Wprowadzenie aktualizacji odbywa się na zasadach tzw. „staged rollout” – oznacza to, że będzie udostępniana stopniowo w ramach OTA (over-the-air) na przestrzeni najbliższych dni. Jeśli znaleźliście jakieś błędy, to OnePlus zachęca Was do zgłaszania ich przez dedykowaną aplikację Feedback tool znajdującą się w systemie, a w razie pytań sugerują kierowanie ich na adres mailowy [email protected]. Ponadto zachęcamy Was do dzielenia się opiniami na temat tej aktualizacji w komentarzach oraz na naszym forum dedykowanemu OnePlusowi 7 Pro.

Zobacz też: Pierwsze problemy OnePlus 7 Pro – niechciany dotyk

Źródło: Oneplus


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x