oppo-find-7-launch-date-preview-web

Oppo jest jedną z kilku chińskich firm oficjalnie sprzedających swoje telefony na zachodzie.  Jej flagowy produkt – Find 7 jest jednym z bardziej wyczekiwanych urządzeń na świecie. Smartfon ten będzie posiadać niesamowicie ostry wyświetlacz Quad HD, obsługujący rozdzielczość 2560 x 1440 pikseli. Na łamach serwisu uchyliliśmy rąbek tajemnicy na temat urządzenia, jednak dziś już znamy oficjalną datę i miejsce premiery – 19 marca, Pekin, Chiny (początkowo mówiło się o zaprezentowaniu telefonu podczas targów MWC).

oppo-find-7-launch-beijing-preview2-web

Ciekawostką jest forma podania tych informacji. Oppo China zamieściło na swoim profilu w sieci społecznościowej Weibo obrazek reklamowy z zakodowaną informacją. O ile odkodowanie samej daty nie stanowiło problemu – było raczej oczywiste, o tyle dane dotyczące miejsca wymagały włożenia trochę więcej wysiłku umysłowego. Jednym z motywów reklamówki była liczba “798”, która niewiele mówi człowiekowi z Zachodu – a jest to po prostu numer jednej z dzielnic Pekinu. Na koniec został jeszcze cyfra “7” na koszulce Christiano Ronaldo, która najprawdopodobniej oznacza godzinę rozpoczęcia imprezy. Czekamy z niecierpliwością.
Źródło: oppoinsider.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Krzysztof Fall

Z wykształcenia inżynier tego i owego, z zamiłowania geek. Pasjonat nowych technologii. Zwolennik wolnego i otwartego oprogramowania oraz zdrowego rozsądku. Miłośnik hard science fiction najlepiej osadzonego w klimacie cyberpunka i dark fantasy. Z braku czasu nie uczestniczy aktywnie w życiu społeczności acpl. Na wszelkie skargi i zażalenia oczekuje pod emailem. Jednocześnie zastrzegając, że może nie być w stanie na wszystkie maile odpowiedzieć.