Sprzedaż iPhone'ów

Rewolucyjny Touch ID i iPhone SE 2 w nowej formie w przyszłym roku

Newsy

Plotek na temat nowych iPhone’ów jest zaskakująco wiele. Jednak naprawdę ciężko jest ocenić informacje pewne od tych, które z prawdą się w ogóle nie widziały. Podobnie wygląda sytuacja z dzisiejszym raportem, który trafił do Sieci. Skupia się on na dwóch kwestiach — Touch ID i iPhone SE 2. Tak, tak, te kwestie wracają jak bumerang, ale tym razem spotkamy się z dokładniejszymi szczegółami, co daje poniekąd pogląd na całą sytuację.

Rewolucja w technologii Touch ID i iPhone SE 2 – przynajmniej jedno brzmi interesująco

touch id

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zacznijmy od Touch ID, które tak naprawdę zniknęło na dobre w zeszłym roku, kiedy żaden nowo zaprezentowany smartfon nie został wyposażony w czytnik linii papilarnych. Obecnie Apple skupia się na Face ID. Jednak Touch ID ma wrócić już w przyszłym roku. Nie będzie to jednak zwykły czytnik. Naturalnie zostanie on zatopiony w wyświetlaczu, ale tak naprawdę cały ekran stanie się skanerem. Nie będzie trzeba szukać tego jednego miejsca. Jak już w tytule ujawniłem, na tego typu premierę powinniśmy się szykować w przyszłym roku.

 

iPhone SE 2 na bazie iPhone’a 8

iphone

Pierwszy iPhone SE był tak naprawdę iPhonem 6s zamkniętym w obudowie iPhone’a 4/5. Z kolei iPhone SE 2 ma być iPhonem X zamkniętym w obudowie iPhone’a 8. Innymi słowy, podzespoły pojawią się stosunkowo nowe, ale budowa ponownie cofnie się w czasie. Niemniej nie będzie już to 4-calowy, a 4,7-calowy smartfon. Co prawda w dobie rosnących smartfonów nadal jest to zauważalna różnica, ale już nie tak kolosalna, co w przypadku pierwowzoru.

Zobacz też: OnePlus 7 Pro ma problemy z dotykiem!

Informacja o iPhone SE 2 podobno pochodzi od dostawców Apple. Jednak wielu też z nich jednoznacznie stwierdza, że o takim modelu nie słyszało. Oczywiście próżno oczekiwać dzisiaj jednoznacznego potwierdzenia, ale co w ogóle sądzicie o tego typu rozwoju wydarzeń?

 

Źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x