Sony zapowiada konferencję na targach MWC – nadchodzi następca Z1?

Newsy

01_Xperia_T2_Ultra_Colorrange-web

Kolejnym uczestnikiem rozpoczynających się za niespełna 2 tygodnie targów Mobile World Congress, który potwierdził swoją obecność po Nokii i Huawei, jest Sony. Przedstawiciele mobilnego oddziału japońskiego koncernu zapowiadają konferencję prasową już w pierwszy dzień imprezy. W ubiegłym roku Sony zaprezentowało światu Xperię Tablet Z, zatem Japończycy mają doskonałą okazję na ogłoszenie jego następcy. Jeżeli zaś chodzi o smartfony, powinniśmy także ujrzeć nową słuchawkę. Najprawdopodobniej zostanie wreszcie oficjalnie pokazany nowy flagowiec (oznaczony kodem D6503) o nazwie Sirius, o którym niedawno wspominaliśmy po wycieku informacji od testerów. Czy można liczyć na coś więcej? Być może ujrzymy też kilka świeżych urządzeń ze średniej półki, co wydaje się możliwe, biorąc pod uwagę ostatnią informację o zaprzestaniu aktualizowania starszych modeli z serii Xperia.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

 

Targi Mobile World Congress odbędą się w dniach 24-27 lutego w Barcelonie. Są jedną z największych imprez na świecie poświęconej technologiom mobilnym. W tym roku w wydarzeniu ma wziąć udział ponad 1700 wystawców.

 

 
Źródło: xperiablog.net, mobileworldcongress.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x