01_Xperia_T2_Ultra_Colorrange-web

Kolejnym uczestnikiem rozpoczynających się za niespełna 2 tygodnie targów Mobile World Congress, który potwierdził swoją obecność po Nokii i Huawei, jest Sony. Przedstawiciele mobilnego oddziału japońskiego koncernu zapowiadają konferencję prasową już w pierwszy dzień imprezy. W ubiegłym roku Sony zaprezentowało światu Xperię Tablet Z, zatem Japończycy mają doskonałą okazję na ogłoszenie jego następcy. Jeżeli zaś chodzi o smartfony, powinniśmy także ujrzeć nową słuchawkę. Najprawdopodobniej zostanie wreszcie oficjalnie pokazany nowy flagowiec (oznaczony kodem D6503) o nazwie Sirius, o którym niedawno wspominaliśmy po wycieku informacji od testerów. Czy można liczyć na coś więcej? Być może ujrzymy też kilka świeżych urządzeń ze średniej półki, co wydaje się możliwe, biorąc pod uwagę ostatnią informację o zaprzestaniu aktualizowania starszych modeli z serii Xperia.

Targi Mobile World Congress odbędą się w dniach 24-27 lutego w Barcelonie. Są jedną z największych imprez na świecie poświęconej technologiom mobilnym. W tym roku w wydarzeniu ma wziąć udział ponad 1700 wystawców.

 
Źródło: xperiablog.net, mobileworldcongress.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Krzysztof Fall

Z wykształcenia inżynier tego i owego, z zamiłowania geek. Pasjonat nowych technologii. Zwolennik wolnego i otwartego oprogramowania oraz zdrowego rozsądku. Miłośnik hard science fiction najlepiej osadzonego w klimacie cyberpunka i dark fantasy. Z braku czasu nie uczestniczy aktywnie w życiu społeczności acpl. Na wszelkie skargi i zażalenia oczekuje pod emailem. Jednocześnie zastrzegając, że może nie być w stanie na wszystkie maile odpowiedzieć.