P_500-web

W połowie ubiegłego roku wspominaliśmy o prezentacji phabletu Asus Fonepad Note 6 FHD. Wszystkich zainteresowanych tym sprzętem pragniemy poinformować, że urządzenie trafiło wreszcie do sprzedaży w Polsce. Przypominam, że Fonepad Note wyposażony jest w 6-calowy ekran wyświetlający rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli i obsługujący wiele punktów dotyku (10 palców), dwurdzeniowy procesor Atom Z2580 Dual-Core taktowany z częstotliwością 2 GHz, 2 GB RAM, 16 GB lub 32 GB pamięci wewnętrznej (z możliwością rozszerzenia przy pomocy karty pamięci), 8-megapikselowy aparat tylny z auto-focusem i opcją nagrywania filmów w rozdzielczości 1080p, 1,2-megapiskelową kamerkę przednią. Bateria ma zapewniać do 17 godzin przy rozmowach 3G oraz 7 godzin przy odtwarzaniu filmów w rozdzielczości 720p.

Wymiary urządzenia to 164,8 x 88,8 x10,3 mm, a wago 210 g. Całość pracuje pod kontrolą Androida w wersji 4.2. Ponadto na wyposażeniu znajduje się rysik. Cenę Fonepada 6 FHD ustalono na 1499 zł.
Źródło: inf. prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Krzysztof Fall

Z wykształcenia inżynier tego i owego, z zamiłowania geek. Pasjonat nowych technologii. Zwolennik wolnego i otwartego oprogramowania oraz zdrowego rozsądku. Miłośnik hard science fiction najlepiej osadzonego w klimacie cyberpunka i dark fantasy. Z braku czasu nie uczestniczy aktywnie w życiu społeczności acpl. Na wszelkie skargi i zażalenia oczekuje pod emailem. Jednocześnie zastrzegając, że może nie być w stanie na wszystkie maile odpowiedzieć.