Motorola Xoom w Polsce od 2999 złotych!

Newsy

motorola-xoom

Motorola Xoom miała być flagowym produktem prezentującym możliwości, jakie drzemią w urządzeniach z systemem Honeycomb. Okazuje się jednak, że producent przesadził z ceną, która dla wielu osób była zbyt wysoka. Ile będziemy musieli zapłacić za ten tablet w Polsce?

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Nadzieje związane z Motorolą Xoom były bardzo duże, jednak szybko i bezlitośnie zostały zweryfikowane przez rzeczywistość. Podstawowy model tego tabletu kosztuje więcej niż iPad, który w zamierzeniu miał być bezpośrednim konkurentem Motoroli. Niewiele wskazuje na to, że coś zmieni się w najbliższej przyszłości.

Motorola Xoom trafi do sprzedaży w Polsce jeszcze w maju. Potencjalni klienci doskonale znają specyfikację techniczną, a jedyną niewiadomą pozostaje cena. Sklep RTV Euro AGD uruchomił przedsprzedaż, dzięki czemu użytkownicy już teraz mogą zarezerwować zakup urządzenia.

W Polsce, podobnie jak w przypadku innych krajów, zainteresowanie będzie raczej niewielkie. Wszystko za sprawą ceny, która w tej chwili kształtuje się na poziomie 2999 złotych – za model z 32GB dyskiem i modemem 3G. Okazuje się więc, że za sam fakt kupowania w Polsce będziemy musieli dopłacić ponad 800 złotych.

Źródło: własne


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x