Seria Galaxy S10 to nie pierwsze smartfony z wycięciami w wyświetlaczu na sam aparat. Wcześniej poznaliśmy Samsunga Galaxy A8s oraz Honora View 20, ale to dopiero flagowe modele Koreańczyków sprawiły, że użytkownicy postanowili wykorzystać charakterystyczny otwór. W ten sposób zaczęły powstawać tapety, które jednocześnie eksponowały, jak i maskowały wycięcie. Samsung popełniłby błąd, gdyby bezczynnie patrzył na tę sytuację i sam zaangażował się w wybieranie najciekawszych propozycji. Moda na tego typu grafiki wciąż trwa, czego dowodem są nowe tapety z postaciami Disneya.

Samsung Galaxy S10 i Galaxy S10e z tapetami Disneya

disney samsung galaxy s10 tapety

Wyświetlacze Infinity-O, czyli właśnie z wycięciem na sam aparat to kolejny krok w dążeniu do pełnej bezramkowości. Oczywiście główny problemem jest aparat, dlatego ten ma się stać niewidzialny pod ekranem. Nad tym rozwiązaniem Samsung już pracuje. Mimo wszystko jeszcze musimy żyć z wycięciami, a w przypadku fanów Disneya to życie może zostać umilone. Powyższe tapety zostały przygotowane przez Koreańczyków i Amerykanów w ramach specjalnej umowy i można je kupić w Galaxy Store. Firmy zapowiadają kolejne propozycje, ale na razie skupiono się na kilku propozycjach.

Zobacz też: Sony opuszcza wiele krajów i zmienia swoją strategię.

Oczywiście, jak sami widzicie, tapety Disneya na razie są dedykowane wyłącznie użytkownikom Galaxy S10 i Galaxy S10e. Zaskakująco posiadacze najdroższych modeli, czyli Galaxy S10+ i Galaxy S10 5G nie zostali uwzględnieni. Po prostu nie przygotowano dedykowanych im grafik, choć może się to zmienić w związku ze wspomnianą zapowiedzią.

 

Źródło: Android Police

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.