„Screen on/off animation” na Froyo!

1 minuta czytania
Komentarze
OldTV

Czemu wszyscy chcą mieć Gingerbreada, co tak naprawdę on zmienia? Poprawia współpracę z multimediami, dla niektórych ważne jest wsparcie NFC itd. Jedno z usprawnień zna każdy użytkownik 'piernika’ – daje nam możliwość pobawienia się się animacją włączania/wyłączania ekranu, znaną również jako 'CRT animation’.

Posiadacze Froyo – na dniach wy też dostaniecie taką możliwość. Użytkownik 'doixanh’ z forum XDA Developers postawił sobie za punkt honoru przeportowanie animacji (link do tematu – Gingerbread’s screen on/off animation for Froyo). Wiele osób uznawało to za rzecz niemożliwą do wykonania, ale po raz kolejny społeczność XDA pokazała, że hasło 'rzeczy niemożliwe załatwiamy od ręki, na cuda trzeba poczekać 2 dni’ jak najbardziej do nich pasuje.

Poniżej filmik przedstawiający obecną fazę rozwoju projektu.

Jak donosi sam autor, włączanie i wyłączanie ekranu działa dobrze – drobne błędy pojawiają się, gdy ekran wygasza się automatycznie po jakimś czasie. Odpowiednie pliki zostaną udostępnione dopiero jak wszystko będzie chodziło perfekcyjnie – co, patrząc po obecnym tempie, nie powinno zająć więcej niż kilka dni.

źródło: xda-developers.com

Motyw