Netbook z Androidem od Averatec

Newsy

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Coraz częściej mówi się ostatnio o systemie Android. Na początku był on instalowany na niewielkich urządzeniach przenośnych typu UMPC czy PMP lub telefonach komórkowych. Czasami zdarzało się, że jacyś fani pobawili się trochę i zainstalowali system Google na laptopie. Teraz, coraz więcej firm oficjalnie pozwala na instalowanie Androida, a czasami nawet same się na to decydują.

Do tego grona dołącza firma Averatec. Przynajmniej tak można przypuszczać, bo dyrektor generalny firmy powiedział, że niedługo wprowadzą oni do oferty nowego netbooka z zaskakującym systemem łączącym komputery z komórkami. Zapomniałbym jeszcze, że ma się to wydarzyć w okolicach lipca i sierpnia.

Bardzo tajemnicze. Na pewno więcej dowiemy się na zbliżających się targach Computex.

Skomentuj na Polski Android Forum


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x