Huawei na targi Mobile World Congres szykuje kilka urządzeń, a wśród nich smartwatch

Łukasz Pająk Newsy 2014-02-10

File photo of a Huawei logo seen above the company's pavilion during the CommunicAsia trade show in Singapore

 

Targi Mobile World Congres zbliżają się ogromnymi krokami. To drugie tak duże wydarzenie w tym roku po Consumer Electronics Show, na którym możemy zobaczyć wiele premierowych mobilnych urządzeń. Kilka firm już oficjalnie zapowiedziało swoje przybycie do Barcelony, ale z pewnością nie wszystkie.

 

Przykładem producenta, który z pewnością pojawi się na Mobile World Congres jest Huawei, którego plany – podobnie jak Nokii – zdradziła jedna z najpopularniejszych światowych gazet jaką jest The Wall Street Journal. Według dziennikarzy tego czasopisma, Chińczycy zaprezentują kilka nowych urządzeń, wśród których powinniśmy ujrzeć z pewnością jeden tablet, smartfon oraz najprawdopodobniej smartwatch. Szał na inteligentne zegarki niejako w ostatnim czasie zmalał, ale tylko i wyłącznie przez to, że producenci przestali reklamować tego typu produkty. To najprawdopodobniej zmieni się właśnie po targach Mobile World Conges, gdyż razem z Huawei, swojego smartwatcha może zaprezentować również Samsung. Zgodnie z plotkami z zeszłego roku, Chiński konkurent Galaxy Geara ma być tańszy, z podobnymi funkcjami, ale nie pozbawiony wad.

 

Niemniej jednak na szczegóły musimy jeszcze poczekać nieco ponad dwa tygodnie. Wtedy też zobaczymy, czy Huawei dobrze przeanalizowało błędy konkurencji i ich propozycja inteligentnego zegarka okaże się strzałem w dziesiątkę.

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x