htc one two one+ m8 przód 2

 

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Natłok coraz to nowszych i ciekawszych informacji dotyczących nadchodzących produktów może świadczyć o jednym. Zbliżamy się do oficjalnej prezentacji „nieznanego” jeszcze nikomu urządzenia. Jednak następca HTC One zdaje się odsuwać od tej tradycji i do Sieci wyciekają kolejne zdjęcia.

 

Sytuacja z fotografiami M8 wydaje się trochę chaotyczna. Z początku poznaliśmy plecy tego urządzenia, później frontowy panel, a na samy koniec pracownik HTC stwierdził, że to fałszywe zdjęcia. Niedługo po tym stwierdzeniu, w Internecie pojawiają się kolejne grafiki przedstawiające ponownie: na początku plecy urządzenia, a teraz przód, który możecie ujrzeć i ocenić na następujących zdjęciach:

 

htc m8 przod htc m8 przod2

 

Nic nowego się nie dowiedzieliśmy poza odświeżoną wersją aplikacji BlinkFeed i kolejnym potwierdzeniem przeniesienia klawiszy funkcyjnych na wyświetlacz. Również powielony design z One wyraźnie się uwidacznia, co niemalże sugeruje użycie nazwy One+, gdyż jest to jedynie odświeżona wersja poprzednika i ciężko mówić o następcy z prawdziwego zdarzenia.

 

Nam nie pozostaje nic innego niż czekanie na pierwszy oficjalny odzew HTC w postaci ogłoszenia konferencji, na której moglibyśmy poznać M8, którego notabene znamy już od dosyć dawna. Termin premiery przewidywany jest dopiero na marzec toteż najprawdopodobniej targi Mobile World Congres nie będą należeć do tajwańskiej firmy.

 

 

Źródło: Phone Arena
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.