Światowe recenzje OnePlus 7 Pro są więcej niż pozytywne, a nie można zapominać, że firma jeszcze nie wydała zapowiadanych aktualizacji, które między innymi mają znacząco poprawić aparat. Niemniej firma musi pomyśleć też o dodatkowych poprawkach. Nie ma smartfonów idealnych, czego doskonałym przykładem jest Google i precyzja wykonania Pixeli 3a. Jednak wróćmy do matematycznej firmy, która musi zacząć reagować na pierwsze problemy OnePlus 7 Pro. Okazuje się, że świetny wyświetlacz ma też wady.

Problemy OnePlus 7 Pro zaczynają się od świetnego wyświetlacza

Jak możecie zobaczyć na powyższym filmie, problemy OnePlus 7 Pro dotyczą panelu dotykowego lub bezpośrednio oprogramowania. Wiele wskazuje na to, że to właśnie ten drugi czynnik ma znaczenie, więc teoretycznie aktualizacja powinna rozwiązać sprawę. Otóż okazuje się, że smartfon potrafi ot tak z siebie zacząć dotykać górną część panelu dotykowego. Na forum firmy znajdziemy od groma zgłoszeń, które jednoznacznie wskazują na to, że nie jest to odosobniony przypadek. Aby było jeszcze ciekawiej, to wybranie CPU-Z na powyższym filmie nie jest przypadkowe. Nie wiadomo czemu, ale uruchomienie tego programu wzmaga całą przypadłość.

Zobacz też: Facebook z kolejnymi poprawkami kanału wiadomości.

Od kilku dni użytkuję OnePlus 7 Pro i muszę przyznać, że… spotkał mnie ten problem, ale raz i odebrałem go jako przypadek — po prostu wysunął mi się pasek powiadomień, gdy operowałem na dolnej części wyświetlacza. Firma nie wydała jeszcze żadnego oświadczenia, aczkolwiek należy spodziewać się wspomnianej aktualizacji, która powinna rozwiązać ten problem.

Źródło: Android Central

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.