oneplus 7 pro aktualizacja

Pierwsze problemy OnePlus 7 Pro – niechciany dotyk

Newsy

Światowe recenzje OnePlus 7 Pro są więcej niż pozytywne, a nie można zapominać, że firma jeszcze nie wydała zapowiadanych aktualizacji, które między innymi mają znacząco poprawić aparat. Niemniej firma musi pomyśleć też o dodatkowych poprawkach. Nie ma smartfonów idealnych, czego doskonałym przykładem jest Google i precyzja wykonania Pixeli 3a. Jednak wróćmy do matematycznej firmy, która musi zacząć reagować na pierwsze problemy OnePlus 7 Pro. Okazuje się, że świetny wyświetlacz ma też wady.

Problemy OnePlus 7 Pro zaczynają się od świetnego wyświetlacza

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Jak możecie zobaczyć na powyższym filmie, problemy OnePlus 7 Pro dotyczą panelu dotykowego lub bezpośrednio oprogramowania. Wiele wskazuje na to, że to właśnie ten drugi czynnik ma znaczenie, więc teoretycznie aktualizacja powinna rozwiązać sprawę. Otóż okazuje się, że smartfon potrafi ot tak z siebie zacząć dotykać górną część panelu dotykowego. Na forum firmy znajdziemy od groma zgłoszeń, które jednoznacznie wskazują na to, że nie jest to odosobniony przypadek. Aby było jeszcze ciekawiej, to wybranie CPU-Z na powyższym filmie nie jest przypadkowe. Nie wiadomo czemu, ale uruchomienie tego programu wzmaga całą przypadłość.

Zobacz też: Facebook z kolejnymi poprawkami kanału wiadomości.

Od kilku dni użytkuję OnePlus 7 Pro i muszę przyznać, że… spotkał mnie ten problem, ale raz i odebrałem go jako przypadek — po prostu wysunął mi się pasek powiadomień, gdy operowałem na dolnej części wyświetlacza. Firma nie wydała jeszcze żadnego oświadczenia, aczkolwiek należy spodziewać się wspomnianej aktualizacji, która powinna rozwiązać ten problem.

 

Źródło: Android Central


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x