Sprzedaż Flyer’a satysfakcjonująca dla HTC

Newsy

Flyer_1-540x380Wkroczenie HTC na rynek padów było tylko kwestią czasu. W końcu każdy chce uszczknąć kawałek tortu, którego znakomitą większość zajął dla siebie Apple. Nic dziwnego, skoro „nadgryzione jabłko” pokazało jak duży potencjał w tym segmencie się kryje. Jednakże nie wszystko poszło tak, jakbyśmy sobie to wyobrażali.

Może się wydawać, że wyrzucenie z Flyera Androida 3.0 będzie katastrofalne w skutkach. Jednak wg tajwańskiego producenta wczesna sprzedaż ich pierwszego pada jest satysfakcjonująca, pomimo dość wyśrubowanej ceny i tego frapującego braku w kwestii oprogramowania. Co więcej, HTC stwierdziło, że ten rynek wciąż jest jeszcze młody i znajdzie się w nim trochę miejsca dla niesygnowanego jabłkiem sprzętu. Ciekawym jest, że producent pragnie dorównać sprzedażą Flyera swojemu flagowemu smartfonowi – HTC Evo View 4G, zaś plotki mówią o tym, że pad znajdzie się również w ofercie T-Mobile.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Nietrudno odmówić Tajwańczykom optymizmu, ale czy aby to nie jest robienie dobrej miny do złej gry?

źródło: phandroid.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x