Linie produkcyjne ASUS’a będą usprawnione

Newsy

Asus_Eee_pad_2
Nie jest tajemnicą, iż na świecie zdobycie ASUSa Transformer jest karkołomnym wyczynem. Fabryki zwyczajnie nie nadążają dostarczać do sklepów tego nietypowego pada. Nie podoba się to spragnionym Eee Pada konsumentom, którzy coraz głośniej domagają się działań producenta w kierunku zapewnienia odpowiedniej podaży. Dlatego portal engadget zadał takowe pytanie ASUSowi, a o to jaką odpowiedź otrzymał:

Wymuszamy coraz większe dostawy, między innymi poprzez dzienne ładunki kierowane do Ameryki Północnej drogą lotniczą. Spodziewamy się również znaczocąco poprawić wydajność naszych linii produkcyjnych w najbliższych tygodniach.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Czy te słowa uspokoją fanów na całym świecie? Zapewne nie, ale cóż mają począć, skoro czekają na tę maszynkę. Pytanie pozostaje, kiedy na naszym rynku znajdziemy Eee Pada. 

źródło: androidspin.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x