oneplus 3 3t android pie oxygen os aktualizacja oficjalnie

OnePlus 3 i 3T z oficjalnym Android Pie – to wręcz trzeba chwalić!

1 minuta czytania
Komentarze

W ostatnich miesiącach widać znaczącą poprawę, jeśli chodzi o zaangażowanie poszczególnych producentów we wspieranie swoich urządzeń. W głównej mierze słyszymy ciekawe zapowiedzi związane z Androidem Q, podczas gdy OnePlus skutecznie wypełnia swój plan. Zgodnie z zapowiedzią, firma zaktualizowała OnePlus 3 i OnePlus 3T do Androida Pie. Niektórzy mogą pomyśleć, że wiele miesięcy po premierze tego systemu, to wręcz porażka, ale z drugiej strony to najszybciej zaktualizowane smartfony z 2016 roku. Oczywiście siłą rzeczy pomijam Google.

Oficjalny Android Pie wydany dla OnePlus 3 i OnePlus 3T

Android 9.0 Pie na OnePlus 3

Tak naprawdę żaden producent nie może się pochwalić 3-letnim wsparciem dla swoich smartfonów. OnePlus 3 zadebiutował z Androidem Marshmallow i kolejno otrzymywał Nougata, Oreo, a teraz Pie. Jakby nie patrzeć, ten model okazał się sukcesem dla firmy po nie do końca dobrze przyjętym OnePlus 2, który naprawdę szybko przestał otrzymywać aktualizację. Oczywiście OnePlus 3 i OnePlus 3T nie otrzymali z Oyxgen OS 9.2 dodatków znanych z nowszych modeli. Niemniej nie zabrakło kwietniowych poprawek bezpieczeństwa, trybu dla graczy w najnowszej odsłonie, jak i kilku innych unikalnych rozwiązań. Tradycyjnie szczegółowe dane dotyczące tej aktualizacji znajdziecie na forum OnePlus.

Zobacz też: Jak wypada seria Honor 20 na tle konkurencji?

Sama aktualizacja dostępna jest już poprzez OTA, ale oczywiście firma będzie wydawać ją falami, więc niektórzy już mogą pobrać Androida Pie dla OnePlus 3 i 3T, a inni zapewne w ciągu tygodnia. Oczywiście można też spróbować zmienić region na Kanadę lub Niemcy za pomocą VPN. Tym sposobem Chińczycy zakończyli naprawdę długie wsparcie dla omawianych modeli i tym sposobem pozostaje liczyć tylko na aktualizacje bezpieczeństwa.

Źródło: OnePlus

Motyw