NEWSY4 mm Michał Derej2020-01-11 Google Pay z nową funkcją. Wybrani studenci do usługi dodadzą już legitymację

Rzecznik Play zabiera głos w sprawie Huawei

Newsy

Dotychczas brakowało oficjalnych komunikatów firm współpracujących z Huawei, nawet sam producent mówi póki co bardzo niewiele. Mimo wszystko głos w sprawie zabrał Rzecznik Prasowy Play – Marcin Gruszka.

Co z telefonami Huawei w Play?

play, darmowe minuty play, darmowe sms-y play, promocje play

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Jak się okazało wielu pytało czy Play przestanie sprzedawać sprzęt od Huawei. Sam operator nie ma żadnego oficjalnego stanowiska, póki co wszystko jest po staremu. Play oczekuje, że znajdzie się jakieś rozwiązanie pozwalające na kontynuowanie współpracy Huaweia i Google. Operator liczy również na to, że Huawei nie zostawi swoich użytkowników „na lodzie”, w czym Play jest gotowy pomóc, ponieważ nie zostawia on partnerów biznesowych bez wsparcia. Nie wiem jak miała by ta pomoc wyglądać, ale mniejsza z tym. Użytkownicy telefonów Huawei to także klienci Play, którzy w salonie operatora lub przez internet nabyli telefon chińskiej firmy. W związku z tym to ważna sprawa z punktu widzenia sieci.

Zobacz też: Ban na Huawei – nie panikujcie, nie będzie apokalipsy

Nikt nie wycofuje telefonów ze sprzedaży

Telefony Huawei pomimo ostatniej afery nadal są w sprzedaży i nadal się sprzedają. Nie poznaliśmy stanowiska innych operatorów, ale z całą pewnością będą oni sprzedawać smartfony Huawei tak długo, jak będą cieszyły się zainteresowaniem. Huawei pomimo ostatnich problemów nadal radzi sobie dość dobrze.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x