MIUI V5 będzie także oparte na na Android 4.4 KitKat

Newsy

android-kitkat-web

Programiści odpowiedzialni za rozwój MUI zakończyli świętować obchody chińskiego Nowego Roku i ostro wzięli się do pracy. Głównym celem jaki sobie postawili jest dokonanie zmian w systemie w taki sposób, by oprzeć go na bazie Androida 4.4 KitKat. Niestety, podekscytowanym użytkownikom telefonów Xiaomi developerzy wylewają na głowę kubeł zimnej wody. W pierwszej kolejności MIUI V5 oparte na KitKacie ukaże się na telefon Google’a, czyli Nexus 5. Programiści zapowiadają również wsparcie kolejnych modeli z serii Nexus, wykluczając jednak Nexus 4. Nie padły jeszcze żadne konkretne daty, dlatego sympatycy chińskiego firmware muszą uzbroić się w cierpliwość.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Przypominam, że MIUI jest systemem operacyjnym opartym na Androidzie, opracowanym przez chińskiego producenta telefonów marki Xiaomi. OS zyskał dużą przychylność użytkowników  i skupił wokół siebie społeczność, która przygotowła nieoficjalną anglojęzyczną wersję systemu. Na niej powstała polskia wersja językowa, za którą odpowiada MIUI Polska. W miniony piątek ukazała się wersja MIUI V5 4.2.7 PL.

 
Źródło: gizchina.com, miuipolska.pl


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x