NEC-MEDIAS-WP-N-06C-0

NEC MEDIAS WP N-06C według oficjalnych informacji ma pojawić sie w sprzedaży na przełomie czerwca i lipca br. Poprzednikiem nowego modelu był N-04C. Smartfon wyróżnia się pośród innych grubością, zaledwie 7.9mm. Według producenta telefon jest również wodoodporny. Kilka słów o specyfikacji sprzętu: Android 2.3.3 Gingerbread, 4-calowy ekran LCD o rozdzielczości 854 x 480, 1GHz procesor Qualcomm MSM8255, 512 RAM, 1GB ROM, aparat 5 Mpx, WiFi 802.11 b/g/n, Bluetooth 2.1, bateria 1260 mAh.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

{youtube}G9LHytdps_M{/youtube}

Telefon będzie sprzedawany w japońskiej sieci NTT DoCoMo; kiedy pojawi sie u nas, na razie nie wiadomo.
Komu nowy NEC przypadnie do gustu ?

Daniel Kozłowski

"Stało się przeraźliwie oczywiste, że technologie wyprzedziły już nasze człowieczeństwo"Z portalem związany jestem od 2011 roku. Jestem technologicznym maniakiem. Interesuję się wszystkim, co związane jest ze smartfonami i nowinkami technicznymi.