Zrzuty ekranu z Sony Xperia Sirius pokazują nowe możliwości nagrywania filmów

Łukasz Pająk Newsy 2014-02-09

Sony Sirius Xperia 10

 

Sony bardzo pragnie ukrócić w zarodku ujawnianie przez swoich testerów prototypów informacji na temat nadchodzących urządzeń. Jak doskonale widzimy, do dnia dzisiejszego żaden nowy produkt z górnej półki Japończyków nie zaskoczył nas niczym, gdyż poznaliśmy je na długo przed oficjalną premierą.

 

Tak oto wiemy jak będzie wyglądał Sony Xperia Sirius, czyli nadchodzący flagowy model Japończyków, który ma być następcą znanej nam Xperii Z1. Znamy także przybliżone dane techniczne, wiemy czym będzie wyróżniał się na tle poprzedników i konkurencji, a więc teraz przyszła pora na uzupełnianie pewnych mniej istotnych elementów. Tak oto do Sieci wyciekły zrzuty ekranu przedstawiające aplikacje służącą kręceniu filmów:

 

sirius aparat sirius aparat 2 sirius aparat 3 sirius aparat 4 sirius aparat 5 sirius aparat 7

 

Jak dobrze widać, Sony Sirius będzie w stanie kręcić filmy w rozdzielczości 4K, a także 1920×1080 z prędkością 60. klatek na sekundę. Jeżeli wierzyć plotkom to takie usprawnienie powinno trafić również do obecnego flagowego modelu firmy, Xperii Z1 i tym samym okazuje się, że Sony nie napracowało się przy modyfikacjach samego modułu aparatu, a po prostu odblokowało kolejne możliwości.

 

Mimo wszystko, potwierdzenie powyższej nowości ma nastąpić już za nieco ponad 2 tygodnie na targach Mobile World Congres w Barcelonie.

 

 

źródło: Phone Arena

x