W dobie, gdy Huawei walczy o swoje być albo nie być, nie możemy zapominać o innych informacjach, choć niewątpliwie mniej istotnych. Niemniej świat plotek cały czas kwitnie i tym razem padło na ujawnianie szczegółów aparatu Samsunga Galaxy Note10. Wielokrotnie się mówi, że seria Note to po prostu odpowiednik S z dodanym S Penem i drobnymi poprawkami. Dzisiaj już wielkość wyświetlacza aż tak bardzo się nie wyróżnia, więc naprawdę trzeba doszukiwać się szczegółów.

Aparaty Samsunga Galaxy Note10 pionowe, a nie poziome

Jak podaje niezawodny Ice Universe, Da Vinci doczeka się dwóch, głównych zmian, a dotyczą one ułożenia aparatów — zarówno tych głównych, jak i odpowiednika do selfie. O tym drugim już wspominaliśmy, gdy okazało się, że Galaxy Note10 nie przypadnie do gustu fanom płaskich wyświetlaczy. Otóż oko aparatu może zostać umieszczone centralnie. Z kolei tylne matryce mają zostać żywcem przeniesione z Galaxy S10+ (jak i zwykłego Galaxy S10), ale ich odmiana ma sprowadzać się do… pionowego ułożenia. Ot, całe rewolucje, choć z pewnością Samsung przygotuje coś więcej. Niemniej to nie koniec informacji od Ice Universe, bo dodatkowo ujawnił on nazwę projektu, pod którym kryje się Galaxy S11:

Zobacz też: Speed Test Live, czyli firma rozszerza swoją działalność.

Co prawda Samsung pokazał już aparat 64 MPx i poniekąd był on typowany do pojawienia się w Galaxy Note10, ale plotki teraz sugerują, że to właśnie Galaxy S11 go wykorzysta. Jednak pamiętajmy, że Koreańczycy mają w swoich zasobach matryce 48 MPx i też miały one być jedną z nowości Galaxy S10, a… oczywiście tak nie jest. Dlatego na szczegóły warto jeszcze chwilę poczekać.

 

Źródło: GSM Arena, Twitter

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.