kanał wiadomości

Facebook wprowadził nowe poprawki do kanału wiadomości

Newsy

Facebook ponownie majstrował przy kanale wiadomości. Zwykle wszelkie zmiany wprowadzone w nim przez giganta spotykają się z masą negatywnych komentarzy. Nic w tym dziwnego. Kanał wiadomości to jeden z najważniejszych aspektów sieci społecznościowej. Ma on łączyć ludzi z postami, które uważają za najbardziej istotne. Zmiany w nim zawarte odnoszą się do stwierdzenia, że nie ma znaczenia czas, jaki ludzie spędzają na Facebooku, a jego jakość.

Kanał wiadomości w Facebooku doczeka się zmian

kanał wiadomości

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Po przeprowadzeniu w zeszłym roku kilku ankiet, aby zapytać ludzi, jakie posty uważali za warte swojego czasu, Facebook postanowił odpowiednio zaktualizować kanał wiadomości. Tak więc, po aktualizacji powinien on zapewnić nam bardziej wartościowe treści. Nie oznacza to, że kanał wiadomości będzie ograniczony do postów tylko od niektórych osób. Nie wiadomo jednak do końca, jak nowy mechanizm ma działać. Ponadto, w oparciu o kolejną rundę ankiet z ostatniego miesiąca, Facebook znalazł odpowiedź na ważne pytanie: co sprawia, że link jest istotny dla użytkowników. Tak więc, zamiast pokazywać tylko pewne linki od stron i przyjaciół, nowy algorytm podkreśli linki do stron i postów od znajomych.

Zobacz też: Będzie wojna, czyli Huawei bez dostępu do usług Google – bez Sklepu Play i aktualizacji

Najwyraźniej zmiany te będą wprowadzane stopniowo, tym bardziej że Facebook nie podał żadnych, konkretnych terminów ich wprowadzenia. Nieoficjalne źródła jednak podają, że jest to kwestia kilku tygodni. Możliwe, że firma liczy, że nie zostaną one zauważone przez użytkowników, którzy lubią krytykować nowości dla samego faktu krytykowania.

Źródło: Phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x