htc one two one+ m8 przód 2

Niemalże codziennie otrzymujemy nowe informacje lub potwierdzenie poprzednio ujawnionych dotyczących nadchodzącego flagowego modelu HTC. Tym razem do Sieci przedostały się kolejne zdjęcia, które najprawdopodobniej przedstawiają ukryty pod nazwą kodową smartfon M8.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 

htc one m8 dual podwojna kamera aparat

Swego czasu, w Internecie pojawiły się zdjęcia przedstawiające plecy urządzenia, na których znalazły się dwa obiektywy. W stosunku do obecnego modelu One, podwojeniu uległa również ilość diod LED. Niedługo musieliśmy czekać, aż jeden z pracowników HTC teoretycznie zapewnił, że ujawnione zdjęcia zostały sfałszowane. Niestety, ale nie wiemy czy te słowa dotyczyły przodu czy tyłu urządzenia. Teraz po Sieci zaczęły krążyć kolejne fotografie przedstawiające smartfon M8. Razem z powyższym zdjęciem niejako potwierdzającym drugi obiektyw i odmieniony aparat w następcy One, możemy zobaczyć klawisze funkcyjne, które znajdą się na wyświetlaczu:

 

htc one m8 klawisze przyciski

 

Powyższe zdjęcie pokazuje jak będą przewracać się klawisze podczas zmiany orientacji położenia całego urządzenia. Niemniej jednak, bardziej zastanawia zastosowanie dwóch obiektywów, które najprawdopodobniej pozwolą zmieniać ustawienia ostrości zdjęcia już po jego zrobieniu – podobnie jak w przypadku Lumii 1020. Oczywiście podwójna matryca oznacza także inne zalety. W marcu powinniśmy się przekonać jak to HTC wykorzysta.

 

 

źródło: Phone Arena
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.