ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

EVO 3D w cichej przedsprzedaży

Autor: Jacek Ambrosiewicz Kategoria: Newsy

evo3d-sprint-Support-1723W dniu dzisiejszym, za oceanem, ruszyła przedsprzedaż pierwszego smartfonu z ekranem 3D. HTC Evo 3D, bo o nim oczywiście mowa, można zamówić w sklepach Radioshack, nie bez haczyka oczywiście.

Rok temu, Evo 4G był pierwszym telefonem z obsługą prawdziwej sieci 4G. W tym roku, nowe Evo (o zapowiedzi pisaliśmy tutaj) też przełamuje bariery technologiczne. Jego 4.3-calowy ekran qHD umożliwia generowanie obrazu trójwymiarowego, bez potrzeby zakładania specjalnych okularów. Oczywiście użytkownik może w dowolnym momencie przełączyć widok 3D na klasyczne 2D. Do tego posiada również dwie kamery, mogące robić zdjęcia oraz nagrywać filmy w technologii 3D. 

Radioshack poinformował dzisiaj swoich sprzedawców o uruchomieniu przedsprzedaży omawianego modelu telefonu. Klient sam musi się zapytać o możliwość rezerwacji, ponieważ nie jest w żaden sposób reklamowana. Dodatkowo, przy zamówieniu trzeba zakupić bon o wartości 50$, którym można obniżyć cenę telefonu… kiedy będzie już znana. Dokładna data premiery również nie jest znana. Wydaje się to trochę dziwną metodą sprzedaży, ale na pewno chętni się znajdą. Poniżej ulotka przekazana dla sprzedawców Radioshack.

 
evo_3d_ulotka
źródło: engadget.com

Sprawdź najnowsze wpisy