Długo czekaliśmy na składane smartfony. O ile same elastyczne wyświetlacze nie są dla nas niczym nowym, to jednak wykorzystanie ich giętkości sprowadzało się wyłącznie do narzucenia jednego kształtu. Niemniej składane smartfony nadal sprawiają wrażenie czegoś odległego, a to za sprawą ich cen, jak i problemów. Chociaż podobno Samsung już rozwiązał błędy Galaxy Fold, więc lada moment sytuacja może się co nieco zmienić. Co prawda FlexPai też się dobrze sprzedaje, ale to jednak Motorola RAZR teoretycznie ma stanowić pewien przełom. Tymczasem właśnie ten smartfon pojawił się na kolejnym filmie, który tym razem sprawia wrażenie omawiającego gotowy produkt.

Motorola RAZR po raz kolejny ujawniona na filmie — tym razem promocyjnym?

Czy to faktycznie film promocyjny? Ciężko ocenić, aby taka produkcja była czymś, co miałoby zachęcić nas do kupna. Nagranie zostało udostępnione na Weibo, a razem z nim informacja, że Motorola już zaczyna pokazywać różne prototypy RAZR w wywiadach. Oczywiście teoretycznie prototypy, bo żadna z przeprowadzonych rozmów nie została jeszcze udostępniona, więc całość stoi pod pewnym znakiem zapytania. Niemniej powyższy film wygląda na taki, którego zadaniem miałoby być przedstawianie informacji na różnego rodzaju zamkniętych imprezach.

Zobacz też: Facebook rozpoczyna kontrolę transmisji na żywo — koniec z terroryzmem.

Czy to nagranie zdradza cokolwiek innego? Niekoniecznie, aczkolwiek widać też, że Amerykanie chcą też skupić się na zewnętrznym ekranie, któremu będą dedykowane specjalne funkcje. Nie będzie to po prostu pomniejszony interfejs Androida, a centrum do zarządzania powiadomieniami, szybkimi skrótami i innymi, teoretycznie prostymi zadaniami.

Źródło: Reddit

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.